Адапто-Тон

Новинка
Код товару:
ТТ_Ад1


190.00грн.


Термін адаптогени - «життєдавці» прийшов до нас з глибини століть і означає активну позицію рослин до всіх протікаючих в організмі фізіологічних процесів, здатність знижувати ризик розвитку багатьох захворювань, в тому числі синдром хронічної втоми, підвищувати рівень сприйняття і активності адаптаційних систем і загальної неспецифічної резистентності організму.

Фітоадаптогенам притаманні виражені імунокоригуючі, високі протиальтератівні, в тому числі кардиотонічні, сосудозміцнюючі, стрес-лімітуючі властивості.

Назва адаптогени говорить сама за себе. Вони полегшують пристосування організму до різноманітних несприятливих умов, фізичних навантажень, спеки, холоду, голоду, стресових перевантажень, кисневого голодування, отрут, токсинів, радіації. Ці своєрідні «допінги» - рослини дозволяють зберегти енергетику, послабити операційний стрес, прискорити одужання. Особливо адаптогенвмістні рослини необхідні в ситуаціях, коли виникає реальна загроза захворіти, в періоди сезонних застуд та епідемій, при втомі і важких фізичних навантаженнях, зниження розумового потенціалу, уваги.

На відміну від справжнього допінгу, адаптогени підтримують життєвий потенціал і тонус, механізми регуляції сталості внутрішнього середовища, чітко мобілізуючи ресурси організму.

Стимулююча дія фітоаптогенів м'якше і природніше, вони не роблять шкідливого впливу, не форсують робочий режим організму, не змушують його працювати «на знос».

Препарати - адаптогени називають еліксиром молодості, їх дія має на увазі мобілізацію механізмів підтримки гомеостазу на оптимальному рівні, корекцію метаболізму, якщо він порушений, що є одним з аспектів детоксикаційної активності.

При аналізі показань до застосування адаптогенвмістних рослин увагу лікарів клініцистів повинно бути націлено на такі захворювання, як тиреотоксикоз, гіперплазія щитовидної залози, порушення менструального циклу, цукровий діабет, зниження потенції, атеросклероз, гіпотензії, нефрити, капіляротоксикози, подагра, сечі-, жовчокам'яна хвороба. Крім того, рослини - адаптогени необхідні в комплексній терапії онкохворих.

«Адапто-Тон» - збалансований коктейль класичних природних адаптогенів здатний зміцнити організм, підвищити тонус, імунітет, потенцію, працездатність і стійкість організму до агресивних факторів, інфекцій, токсинів, стресів і втоми.

Під дією препарату проявляється корекція функцій нервової системи. Маленькі дози викликають загальне розслаблення, великі - помірний стимулюючий ефект у вигляді бадьорості, припливу енергії.

Як загальнозміцнюючий, відновлюючий засіб, комплекс сприяє підвищенню життєвого потенціалу і якнайшвидшому виходу з хвороби при загальній слабкості, частих застудах, зниженому артеріальному тиску.

Рослини, складові формули, надають енергезіруючу дію, підвищуючи стійкість організму до нестачі кисню, прискорюють процеси відновлення після об'ємних спортивних навантажень, нейтралізують токсини втоми, швидше усувають посттренувальний ацидоз. В результаті курсового прийому відзначається збільшення м'язової сили, силової витривалості (анаболічний ефект). Здатність формули накопичувати глікоген в м'язах, печінці та серці, як основного «пального» для м'язів, ставить цей препарат в ранг затребуваних в спортивній практиці.

«Адапто-Тон» підсилює чутливість клітин до власних гормонів, забезпечуючи більш точне і швидке регулювання обмінних процесів, підтримка гормонального балансу в організмі.

Як універсальний фітотерапевтичний засіб, фітопрепарат сприяє корекції функціонування вегетативної нервової системи, перешкоджає розвитку емоційної нестабільності, дратівливості, послаблює синдром абстиненції при алкоголізмі і нікотинової залежності. Буде гарною підмогою студентам при великих навчальних навантаженнях, особам які працюють ночами, а також метеозалежним, при зміні часових поясів, порушення біоритмів неспання і сну.

Препарат сприяє зниженню інтоксикації при хіміотерапії хворих на злоякісні пухлини, гальмує розвиток пухлин, стримує розвиток метастазів.

«Адапто-Тон» добре переноситься, не викликає звикання і побічної дії, поєднується з іншими рослинними і фармакологічними препаратами.


Фармакологічні властивості і дія складових рецептури:

Женьшень - очолює групу класичних фітоадаптогенів. Ефективний при курсовому прийомі для зміцнення організму, підвищення розумової і фізичної працездатності; знижує ризик захворювань на ГРВІ, грип, сприяє швидшому одужанню. Рослина в найбільшій мірі відповідає всім фармакологічним ефектам і представляє цінність для практичної медицини як тонізуючий, загальнозміцнюючий, енергезіруючий, нормалізуючий функції ендокринних залоз, корегуючий метаболізм, детоксикаційний засіб. До того ж, підвищує бар'єрну функцію вогнища запалення, зменшує судинну проникність, є найсильнішим стресспротектівним засобом, який попереджає старіння;  достовірно нейтралізує токсичність отрут з різними механізмами дії і картиною отруєння.

Маралів корінь (Левзея сафлоровидна) - має виражені тонізуючі властивості і анаболічну активність, посилює синтез білка, благотворно впливає на стан печінки, покращує склад крові, збільшуючи кількість лейкоцитів і еритроцитів, підвищує вміст гемоглобіну, нормалізує нервово-м'язову провідність і вегето-судинні реакції, надає гонадотропну дію. Його раціонально застосовувати як засіб сприяючий зачаттю і народженню, а також в спортивній практиці.  Доведено, що корінь знижує токсичну дію протипухлинного препарату рубомицина.  Її призначають при лікуванні антиконвульсантами, цитостатиками, нейролептиками, снодійними.  Детоксикаційну дію коренів левзеї і застосування при алкоголізмі зазначає В. Г. Пашинський, 1988р.

Елеутерокок - надійний адаптоген, м'якої дії з аналогічними женьшеню властивостями, а за деякими показниками перевершуючи його. Відрізняється від інших рослин-стимуляторів достовірною відновлюючею дією, але більш тривалою за часом, можливістю знижувати рівень глюкози в крові, збільшуючи глікоген в печінці, вираженим впливом на вуглеводний обмін.  Дослідження і клінічна апробація показали, що коріння підвищують імунітет, антиоксидантний захист, зменшують час темнової адаптації, що корисно в періоди сезонних депресій, для підвищення зору.  Крім того, елеутерокок надає анаболічний ефект, володіє гонадотропним дією, ефективний при імпотенції, зниження лібідо.  Використання препаратів елеутерококу доцільно при застудах, сезонних епідеміях грипу, цукровому діабеті, атеросклерозі, для попередження судинних катастроф і хвороб цивілізації.

Родіола рожева (золотий корінь) - по силі загальнозміцнюючої і тонізуючої дії є одним з найсильніших адаптогенів;  надає психостимулюючу, протизапальну, протимікробну дію, суттєво збільшує обсяг динамічної та статичної роботи, помітно підвищує працездатність, особливо на тлі втоми.  При цьому, кореневища родіоли нормалізують обмінні процеси, поліпшують енергетичний обмін в м'язах і мозку, знижують загальний рівень тривожності, проявляють кардіопротекторний, ноотропний ефект і детоксикаційні властивості;  вона знижує токсичність нікотину та інших отрут, її призначають при хіміотерапії хворих із злоякісними пухлинами, при лікуванні цитостатиками.

Квітковий пилок - біогенний природний стимулятор, запобігає передчасному старінню, омолоджує організм, сприяє нормалізації обмінних процесів, в тому числі жирового обміну, достовірно знижує холестерин і тригліцериди в крові, відновлює енергетику;  пилок еффектівен при шлунково-кишкових захворюваннях, виснаженні, благотворно впливає на функції нервової системи, ендокринний баланс, підвищує імунітет, прискорює загоєння переломів, регенерацію уражених органів, знешкоджує екзогенні токсини і отрути, активує адаптацію організму до навантажень, стомлення, підсилює дію багатьох ліків.

Солодка - рослина «життєдавець», загальновизнаний засіб перешкоджає старінню, подовжує життя;  її зараховують до «елітного» класу адаптогенів;  сприяє виробленню антитіл, стимулює імунітет і загальну опірність організму, збільшує рівень фізичної витривалості і аеробного насичення крові киснем, оптимізує функції нервової, кардіореспіраторної систем, покращує фізіологічні показники функціонування організму, проявляє виражену адаптогенну дію;  гідно поповнює арсенал засобів для спортсменів будь-якої спеціалізації з підвищеним фізичним навантаженням, забезпечуючи стійкість організму до гіпоксії та підвищення загальної витривалості.

Люцерна - збагачує формулу повноцінними білками і хлорофілом, проявляє стійкий анаболічний ефект і підвищення опірності організму до агресії токсинів, отрут, радіонуклідів, збільшує функціональні резерви органів і систем;  знижує напруженість регуляторних механізмів, оптимізує процеси тренованості, адаптації до підвищених навантажень. Унікальна терапевтична цінність дозволяє використовувати цю рослину в рецептурі препаратів підвищуючих загальний тонус і адаптацію організму, знижуючих ризик захворювань будь-якої етіології.


Показання до застосування.

Рекомендується як загальнозміцнюючий, тонізуючий засіб для підвищення адаптаційних можливостей організму, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

- зниження працездатності і загального тонусу організму; - синдром хронічної втоми; млявість, апатія;

- гіпотонія, ВСД по гіпотонічному типу; - метеозалежні, при порушенні біоритмів неспання і сну, зміни часових поясів;

- ішемічна хвороба серця, атеросклероз; капіляротоксикози; геморагічні діатези;

- захворювання обмінного характеру (цукровий діабет, гіперплазія щитовидної залози, тиреотоксикоз);

- порушення менструального циклу, передменструальний синдром, зниження лактації;

- порушення обмінних процесів (подагра, сечі-, жовчокам'яна хвороба);

- низька стресостійкість; - зниження потенції і лібідо;

- сезон застуд і вірусних епідемій; - часто і тривало хворіючи, передопераційний період;

- зниження енергетики, в тому числі на тлі кисневої недостатності;

- в спортивній практиці для підвищення витривалості, усунення постренувального ацидозу, швидкого відновлення, а також як анаболічний засіб;

- інтоксикації (радіаційні, лікарські, харчові, ендогенні);

- в комплексній терапії пухлинних захворювань;

- для осіб які проживають в небезпечних зонах мегаполісів, підвищеної радіації, забруднених територій;

- студентам при великих навчальних навантаженнях; «трудоголікам», бізнесменам, «понад відповідальним» особам;

- для профілактики передчасного старіння.


Спосіб застосування та дози

По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.

При необхідності повторити.

Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Доставка тільки компанією Нова пошта.

Відправка товару здійснюється через 2 дні після отримання оплати і вирушають через UPS з відстежуванням місця розташування посилки і відвантаження без обов'язкового підпису. При виборі доставки через UPS Extra з обов'язковим підписом, з Вас стягуватиметься додаткова плата. Перед вибором способу доставки, просимо зв'язатися з нами.

Незалежно від вибраного Вами способу оплати, Ви зможете відстежувати стан Вашого замовлення онлайн. Вартість доставки включає витрати на обробку, упаковку і поштові витрати. Витрати на обробку фіксовані, тоді як витрати на транспортування можуть варіюватися залежно від ваги посилки.

Ми радимо Вам об'єднувати замовлення. Ми не зможемо об'єднати два окремі замовлення і доставку буде розрахована для кожного з них. Відправка товару буде на Вашій відповідальності, але ми потурбуємося про збереження крихких вантажів. Коробки оптимального розміру і з хорошим рівнем захисту.

Похожие товары
Новинка
Фітолек - протиглистовий - Фитолек — противоглистный
Фітолек - протиглистовий - Фитолек — противоглистный
Склад: насіння гарбуза, квіти пижми, кора жостеру, лист волоського горіха, корінь оману, трава полину цитварного, бутони..
150.00грн.
Новинка
Травяні таблетки Біотин формула
Травяні таблетки Біотин формула
Склад: насіння льону, корінь лопуха, трава люцерни, хвоща;  корінь циміцифуги / шишки хмелю, лист гінкго білоба, на..
200.00грн.
Новинка
Тонзінормін - для зниження артеріального тиску - Тонзинормин — Для снижения артериального давления
Тонзінормін - для зниження артеріального тиску - Тонзинормин — Для снижения артериального давления
Склад: корінь шоломниці, трава пустирника, хвоща, багно звичайного;  лист омели білої, головки конюшини, квіти нагі..
150.00грн.
Новинка
Холестерин-контроль з Лецитином - Холестерин — контроль с Лецитином
Холестерин-контроль з Лецитином - Холестерин — контроль с Лецитином
Склад: трава люцерни, цибулини часнику, корінь кульбаби, лецитин, трава таволги, корінь солодки,  діоскорії.Значенн..
150.00грн.
Новинка
Фітолек-Простатит - Фитолек - Простатит
Фітолек-Простатит - Фитолек - Простатит
Склад: корінь кропиви, петрушки, солодки; лист брусниці; трава таволги, іван-чаю; лист ліщиниЗначення для організмуЗначн..
150.00грн.
0
0