Дивосил - дев'ять сил

Новинка
Код товару:
6_56


150.00грн.


Склад: корінь оману

Значення для організму

Дивосил - рослина з багатющий історією і відмінною репутацією цілющих властивостей.

  Головні речовини, що визначають фармакологічне обличчя рослини, містяться в коренях - сесквітерпенові лактони, проазулен, полісахарид інулін, токофероли.

  Встановлено, що за рахунок інуліну (до 44%), оман регулює обмін вуглеводів і жирів, попереджає енергетичний дефіцит. Фруктоза, що утворюється при його гідролізі, засвоюється по інсуліннезалежному механізму, оптимізуючи вуглеводний обмін, особливо це важливо при цукровому діабеті і гіпоксії. Препарати оману виявляють помірно-виражений, але тривалий антигіпоксичний ефект, який пов'язаний з інуліном, сапонінами, органічними кислотами, селеном і вітаміном Е.

  Достовірно доведені і перевірені часом протизапальні, антимікробні, жовчогінні, відхаркувальні, сечогінні та ранозагоювальні властивості оману.

  Коріння оману нормалізують секреторну активність шлунково-кишкового тракту; виступаючи як антацид, беруть участь в нейтралізації соляної кислоти, зменшуючи переваривающую активність пепсину.

  Клінічно й експериментально доведено, що алантон (сума сесквітерпенових лактонов), знижує явища ексудації і проліферації, проникність стінок кровоносних судин, посилює утворення мукополісахаридів у слизовій шлунка, підвищує знижену кислотообразующую функцію шлунка, має протизапальну і антіпротеолітіческого дію на тканини і слизову шлунка, підсилює кровообіг в слизовій оболонці шлунка, прискорює процеси регенерації, стимулює вироблення буферних речовин. Це має значення при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, особливо при виразковій хворобі шлунка, ерозивних гастритах, у хворих похилого та старечого віку з тривало нерубцюючими виразками, резистентними до загальноприйнятої терапії. Утворюючи захисні колоїди слизової шлунка, оман попереджає появу виразкових дефектів.

Коріння оману, як гастропротектори, з протиінфекційними властивостями, призначають при виразковій хворобі шлунка і 12-палої кишки, ахілічних гастритах, ентероколіті, хеликобактериозе, диспепсії. Гастропротекторна дія обумовлена ​​здатністю нейтралізувати надлишок соляної кислоти і спазмолітичною дією. Можливості оману утворювати захисні колоїди медицина використовує в комплексі терапевтичних заходів при неспецифічному виразковому коліті, гіперацидних гастритах.

  Встановлено певна специфіка впливу оману на функціональну діяльність кишечника. Поєднання таких властивостей, як зменшення перистальтики і секреторної активності кишечника, посилення желчеобразования і жовчовиділення в 12-палої кишки, помножене на протизапальні та антисептичні властивості рослини значно підвищує ефективність лікування захворювань шлунково-кишкового тракту.

  В спектр призначень входять показання до застосування при холециститі, враховуючи холеспазмолітіческіе властивості, а також властивості усуваючі запалення жовчного міхура. При дискінезії жовчовивідних шляхів, оман попереджає ураження гепатоцитів, зменшує спазми сфінктерів, відновлює відтік жовчі, при жовчнокам'яній хворобі проявляє жовчогінні властивості, при жировому гепатозі, стеатогепатозі бере участь в сорбції жовчних кислот і тригліцеридів.

  Фармакологічні можливості коренів, такі як нормалізація функції травлення, за рахунок регуляції основних функцій (секреторною і моторної), мають велике практичне значення в лікуванні хворих на алергічні захворювання шкіри, атопічний дерматит, особливо при наявності супутніх шлунково-кишкових захворювань (коліту, виразкової хвороби шлунка і 12-палої кишки, ерозивного гастриту, ДЖВШ за гіпокінетичним типом та інших).

  Ефірна олія оману, завдяки вмісту алантолактонов, близьких по біологічній дії до сантонін, має виражені антигельмінтні властивості. Алантолактон оману перевершує сантонін в 25 разів по протівоаскарідному ефекту (Петков, 1988р).

При глистової інвазії, лямбліозі оман виступає, як протизапальний, гастропротекторний засіб. При урогенітальному кандидозі сприяє усуненню кандидозної інфекції. При мононуклеозі оман використовується, як протиінфекційний засіб.

  Ще одна сфера застосування оману - це папіломавірусна інфекція. Коріння сприяють зменшенню запалення, знімають інтоксикацію, беруть участь в усуненні вірусної інфекції.

  Препарати оману знижують секреторну активність бронхів, характеризуються відхаркувальними, бронхолітичними, секреторолітіческіми властивостями.

  У Німеччині оман є улюбленою частиною готових протикашльових мікстур та пігулок. Його призначаю при бронхіальній астмі, наполегливому бронхіті з утворенням густого в'язкого мокротиння, емфіземи легенів, «старечому кашлі».

  Сучасні дослідження, результати опублікованих наукових робіт стверджують, що препарати оману зменшують дегенерацію нервових клітин, перешкоджають їх переродження та загибелі в процесі хвороби.

  В урології оман зарекомендував себе, як засіб підвищуючий розчинність фосфатів, в комплексній терапії уретритів, циститів, як надійний засіб усування запалення, в різних фазах його розвитку, інгібірувальний інфекцію.

  При шкірних захворюваннях (екземі, нейродерміті, шкірній сверблячці), у випадках поєднання шкірного процесу з вираженими алергічними проявами (дермореспіраторний синдром) оман є препаратом вибору.

  Коріння оману, згідно з останніми науковими дослідженнями, сприяють інтегральної активації механізмів мозкових функцій в поліпшенні пам'яті, розумової діяльності, розумового розвитку, беруть участь в усуненні інтоксикації при тютюнової залежності .

 Показання до застосування.

Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики захворювань органів дихання і порушень травлення, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

- захворювання органів дихання (бронхіти, пневмонія, бронхіальна астма, «кашель старих»);

- онкопатологія легких в комплексному лікуванні;

- хронічні гастрити, ерозійні гастрити, пілородуоденіт, виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки, ентероколіти, диспепсія, хелікобактеріоз;

- холецистит, жовчнокам'яна хвороба, жировий гепатоз;

- гіпертиреоз, тиреотоксикоз (при катаболічних порушеннях);

- глистяні інвазії, лямбліоз;

- урогенітальний кандидоз;

- папіломавірусна інфекція;

- атопічний дерматит, нейродерміт, псоріаз, в комплексному лікуванні;

- дермореспіраторний синдром;

- похилий вік


Спосіб застосування та дози

По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.

При необхідності повторити.

Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Доставка тільки компанією Нова пошта.

Відправка товару здійснюється через 2 дні після отримання оплати і вирушають через UPS з відстежуванням місця розташування посилки і відвантаження без обов'язкового підпису. При виборі доставки через UPS Extra з обов'язковим підписом, з Вас стягуватиметься додаткова плата. Перед вибором способу доставки, просимо зв'язатися з нами.

Незалежно від вибраного Вами способу оплати, Ви зможете відстежувати стан Вашого замовлення онлайн. Вартість доставки включає витрати на обробку, упаковку і поштові витрати. Витрати на обробку фіксовані, тоді як витрати на транспортування можуть варіюватися залежно від ваги посилки.

Ми радимо Вам об'єднувати замовлення. Ми не зможемо об'єднати два окремі замовлення і доставку буде розрахована для кожного з них. Відправка товару буде на Вашій відповідальності, але ми потурбуємося про збереження крихких вантажів. Коробки оптимального розміру і з хорошим рівнем захисту.

Похожие товары
Новинка
Клітковина "Детоксан - Овес - Чистий кишечник" - Клетчатка «Детоксан - Овес - Чистый кишечник»
Клітковина "Детоксан - Овес - Чистий кишечник" - Клетчатка «Детоксан - Овес - Чистый кишечник»
Склад: зернівки і висівки вівса, лист сени, корінь солодки, стальника;  плоди гарбуза, насіння кмину, коріандру.Зна..
150.00грн.
Новинка
Клітковина "Ваговий коректор" - Клетчатка «Весовой корректор»
Клітковина "Ваговий коректор" - Клетчатка «Весовой корректор»
Склад: зернівки і висівки гречки / вівса, кора жостеру / плоди жостеру, корінь цикорію, імбиру, насіння пажитника сінног..
150.00грн.
Новинка
Хвощ - Кремнієва броня - Хвощ - Кремниевая броня
Хвощ - Кремнієва броня - Хвощ - Кремниевая броня
Склад: трава хвоща польового.Значення для організмуТрава хвоща польового - визнана лікарська рослина, відома ще з часів ..
150.00грн.
Новинка
Трав’яні таблетки Адапто-Тон
Трав’яні таблетки Адапто-Тон
Термін адаптогени - «життєдавці» прийшов до нас з глибини століть і означає активну позицію рослин до всіх протікаючих в..
190.00грн.
Новинка
Фітолек - протиглистовий - Фитолек — противоглистный
Фітолек - протиглистовий - Фитолек — противоглистный
Склад: насіння гарбуза, квіти пижми, кора жостеру, лист волоського горіха, корінь оману, трава полину цитварного, бутони..
150.00грн.
0
0