Кропива Травнева

Новинка
Код товару:
6_55


150.00грн.


Склад: лист/коріння кропиви двудомної

Значення для організму

Кропива дводомна визнана лікарської в офіційній медицині. Лікувальними є листя, кореневище, насіння.

  Розглядаючи хімічний склад листя і кореневищ кропиви, встановлено, що амінокислотний склад представлений 12 амінокислотами. У ній виявлено до 22 мікроелементів, 10 з яких відносяться до есенціальним (K, Ca, P, Cu, Mo, Mn, Si і ін.). Фенольний склад представлений фенолкарбоновими кислотами, флавоноїдами, кумаринами. Багата кропива хлорофілом (до 54%), потужними фітонцидами (природні антибіотики), стероїдами, гістаміном, органічними кислотами, в тому числі мурашиної. У ній велика кількість вітаміну C, особливо в травневій (до 200мг%), каротину до 50%, вітамінів групи B, K.

  Кропива з давніх пір заслужено носить ім'я - «рослина - цілитель». У середні століття вважалася найкращим засобом для лікування подагри і інших суглобових болів.

  Оптимальне співвідношення суми діючих речовин, головним чином вітамінів і мікроелементів, сприяє нормалізації ліпідного, білкового обміну, має стимулюючий вплив на утворення еритроцитів і гемоглобіну.

  Препарати кропиви володіють вираженою кровоспинною властивістю, за рахунок вітаміну K, який стимулює вироблення в печінці найважливішого чинника згортання - білка протромбіну.

  Рослина згубно діє на мікроорганізми, золотистий стафілокок, викликаючи їх загибель. Недавні дослідження показали, що хімічні речовини з коренів кропиви, лектини, запобігають передачі генетичної інформації від вірусу клітці господаря. Сучасна фітотерапія, згідно з останніми даними, рекомендує включати кропиву в число рослин з противірусну дію. Листя кропиви надають стимулюючу і тонізуючу дію, підсилюють основний обмін, покращують діяльність судинної і центральної нервової системи. У медицині успішно використовуються при астенії, артеріальної гіпертензії, неврозах, істерії, епілепсії, атеросклерозі.

  Кропива є відмінним засобом при маткових, гемороїдальних, кишкових і легеневих кровотечах, при виснажливих кровотечах, що супроводжують міоми матки. Для зупинки кровотеч добре поєднується з деревієм, споришем.

  Ще одна фармакологічна властивість - підвищення тонусу м'язів матки, а також виражена естрогенна дія, за рахунок стероїдних структур і великої кількості токоферолу (вітамін E). Лист кропиви знаходить своє застосування при рясних менструаціях, мізерних кровотечах в посткоагуляціонний період лікування ерозії шийки матки, при клімактеричних кровотечах, субсерозних фіброміомах, недостатньою інволюції матки після пологів і абортів. Достовірно підвищує тонус матки, нормалізує оваріально-менструальний цикл, зменшує крововтрати при менометроррагія, прискорює згортання крові, підвищує вміст гемоглобіну, тромбоцитів, еритроцитів в периферичної крові.

  Використовують кропиву для лікування бронхітів, пневмонії, бронхіальної астми, туберкульозу, нефриту, пієлонефритів, циститів, сечокам'яної хвороби. Регулярне застосування коренів кропиви показано особам, схильним до каменеутворення, для виведення піску з нирок.

При грипі, застуді поєднується з таволгою, листом берези. При фурункульозі, хронічних закрепах, «забрудненні» крові - з кульбабою, лопухом.

  Дослідженнями встановлено, що кропива діє як адаптоген, прискорюючи корекцію параметрів функціонування організму на тлі загального стресу і при підвищеному фізичному навантаженні.

  Кропивна дієта, здатна поліпшити зір, знижує ризик прогресування короткозорості, а в поєднанні з чорницею, дає відмінні результати, покращуючи показники гостроти зору.

  Коріння кропиви можуть бути корисні як протидіабетичний засіб, який, завдяки наявності в них секретину, стимулюють вироблення власного інсуліну.

  Препарати з коренів кропиви є досить ефективним засобом для пацієнтів з гіпертрофією передміхурової залози. Фармпрепарат що випускається в Швеції, у якому міститься коріння кропиви, достовірно гальмує збільшення простати, запобігає дизуричним порушення. Такий же препарат, який виготовляється в Німеччині, застосовується при аденомі, хронічному простатиті, підвищеної чутливості сечового міхура, а також при слабкості сфінктерів сечового міхура у жінок.

  У кореневищах кропиви був знайдений рідкісний пектин з низькою специфічної агглютінізірующей активністю (названий UDA - U. dioica agglutinin), здатний склеювати еритроцити, незалежно від групи крові. Він, також, стимулює синтез y-інтерферону в лімфоцитах. UDA пригнічує запалення, інгібіруя клітинну проліферацію, проявляючи більш сильну активність, ніж пектини з інших рослин, а його в кореневищах кропиви багато. Ці можливості визначають застосування коренів кропиви в лікуванні запальних захворювань урогенітальної сфери, включаючи простатит.

  Кропив'яні листя ефективні при алергічних проявах. Гістаміновий ефект листя впливає на гормональному рівні, зменшуючи запальну реакцію - стверджує Джонатан М. Беркович, автор книги «Базове керівництво по природним засобам лікування алергії». Кропива полегшує симптоми сезонної алергії, якщо її приймати не менше 300 мг 2-3 рази на день (це 1-2 таблетки). Зменшуються симптоми сінної лихоманки (чхання, свербіж), а також неприємні явища алергічного риніту.

У Франції кропиву вважають відмінним косметичним засобом. Спектр застосування широкий і налічує не одне століття. Це лупа, підвищена сальність голови, випадання волосся.

  Кропива сприяє підвищенню потенції і лібідо. Є хорошим антитоксичним засобом, що підтверджують експерименти і клінічні дослідження. Детоксикаційні властивості кропиви використовуються при грипі, ГРВІ, анемії, ентероколітах. В якості базового компонента листя кропиви застосовуються при лікуванні тромбоцитопенії: постінфекційних, медикаментозних, токсичного генезу та інших форм, в тому числі у осіб з виробничою шкодою, при побутових отруєннях.

  Листя кропиви - відмінне фітодіетотерапевтічний засіб. Вони не тільки мають жовчогінну властивістю, а й гепатопротектівну дію.

  Для клінічної практики кропива затребувана, як засіб нормалізуючий ліпідний обмін з гемостатичними, протимікробними, естрогенними, вітамінними, гіпоглікемічними, репаративними, спазмолітичними властивостивостями. Вона виявляє легку жовчогінну, м'яку проносну дію, гальмує ріст пухлинних клітин, покращує загальний обмін і імунітет, активно виводить продукти розпаду, стимулює процеси грануляції та епітелізації уражених тканин.

  Результати застосування препаратів з кропиви вражають: прискорюється виведення шлаків з організму, поліпшується обмін речовин і активізується функція нирок, знижується рівень цукру і холестерину в крові, відновлюється кислотно-лужна рівновага.

  У дерматології препарати кропиви корисні при кропивниці, трофічних виразках, вульгарних вуграх, псоріазі, що супроводжуються холециститом, гастритом, виразковою хворобою шлунка і дванадцятипалої кишки. Бажано призначати кропиву при вітіліго, передчасним посивінні волосся, облисінні, себореї та інших дерматозах.

  Кропива має величезні і перспективні можливості. Як потенційне джерело для створення комплексів, з різними видами активності, коріння і листя кропиви заслуговують на увагу.

  Патентом (№2005129223, 2005р.), проведених досліджень по кропиві, підтверджений пріоритет напрямків використання коренів і листя кропиви, як засоби з протизапальними, аналгетичними та антиоксидантним властивостями, а інформація по антиоксидантної активності кропиви впроваджена в навчальний процес кафедри фармакології ЯДМА в 2005р.

 Показання до застосування.

Рекомендується як загальнозміцнюючий, полівітамінний засіб для профілактики анемій, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

- залозодефіцитна анемія;

- атеросклероз;

- захворювання печінки і жовчного міхура (гепатити, холецистит);

- захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрити, виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки, коліти);

- захворювання нирок (нирковокам'яна хвороба, оксалати, набряки ниркового походження);

- простатит, ДГПЗ (аденома) в комплексній терапії;

- підвищена чутливість сечового міхура, слабкість сфінкерів сечового міхура у жінок; енурез, порушення менструального циклу, геморагічна метропатія;

- кровотечі (легеневі, кишкові, маткові, гемороїдальні);

- алергічні захворювання, в тому числі сезонна алергія, полінози, алергічний риніт;

- кропив'янка, вульгарні вугри, псоріаз, себорея, раннє посивіння.


Спосіб застосування та дози

По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.

При необхідності повторити.

Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Доставка тільки компанією Нова пошта.

Відправка товару здійснюється через 2 дні після отримання оплати і вирушають через UPS з відстежуванням місця розташування посилки і відвантаження без обов'язкового підпису. При виборі доставки через UPS Extra з обов'язковим підписом, з Вас стягуватиметься додаткова плата. Перед вибором способу доставки, просимо зв'язатися з нами.

Незалежно від вибраного Вами способу оплати, Ви зможете відстежувати стан Вашого замовлення онлайн. Вартість доставки включає витрати на обробку, упаковку і поштові витрати. Витрати на обробку фіксовані, тоді як витрати на транспортування можуть варіюватися залежно від ваги посилки.

Ми радимо Вам об'єднувати замовлення. Ми не зможемо об'єднати два окремі замовлення і доставку буде розрахована для кожного з них. Відправка товару буде на Вашій відповідальності, але ми потурбуємося про збереження крихких вантажів. Коробки оптимального розміру і з хорошим рівнем захисту.

Похожие товары
Новинка
Клітковина "Детоксан - Овес - Чистий кишечник" - Клетчатка «Детоксан - Овес - Чистый кишечник»
Клітковина "Детоксан - Овес - Чистий кишечник" - Клетчатка «Детоксан - Овес - Чистый кишечник»
Склад: зернівки і висівки вівса, лист сени, корінь солодки, стальника;  плоди гарбуза, насіння кмину, коріандру.Зна..
150.00грн.
Новинка
Клітковина "Ваговий коректор" - Клетчатка «Весовой корректор»
Клітковина "Ваговий коректор" - Клетчатка «Весовой корректор»
Склад: зернівки і висівки гречки / вівса, кора жостеру / плоди жостеру, корінь цикорію, імбиру, насіння пажитника сінног..
150.00грн.
Новинка
Хвощ - Кремнієва броня - Хвощ - Кремниевая броня
Хвощ - Кремнієва броня - Хвощ - Кремниевая броня
Склад: трава хвоща польового.Значення для організмуТрава хвоща польового - визнана лікарська рослина, відома ще з часів ..
150.00грн.
Новинка
Трав’яні таблетки Адапто-Тон
Трав’яні таблетки Адапто-Тон
Термін адаптогени - «життєдавці» прийшов до нас з глибини століть і означає активну позицію рослин до всіх протікаючих в..
190.00грн.
Новинка
Фітолек - протиглистовий - Фитолек — противоглистный
Фітолек - протиглистовий - Фитолек — противоглистный
Склад: насіння гарбуза, квіти пижми, кора жостеру, лист волоського горіха, корінь оману, трава полину цитварного, бутони..
150.00грн.
0
0