Ламінарія -природний йод

Новинка
Код товару:
6_53


150.00грн.


Склад: слані ламінарії.

Значення для організму

Фармакологічні властивості ламінарії обумовлені багатющим хімічним складом. Містить йодисті і бромисті з'єднання, полісахариди (до 30% альгінової кислоти, до 20% маніту, до 40% альгіну, до 35% ламінарину, фукоідін) вітаміни і макро-, мікроелементи.

  Фітотерапевтичні властивості вивчені дуже добре. Слані ламінарії надають загальнозміцнюючу, противосклеротичну, гіпоглікемічну, послаблювальну і потужну детоксикаційну дію. Сприяють виведенню надлишку холестерину і газів з кишечника, беруть участь в сорбції жирних кислот і тригліцеридів, знижують тонус судин і артеріальний тиск.

  Ламінарія ставитися до фармакологічної групи протисклеротичних коштів, достовірно зменшує рівень холестерину в крові, гальмує його всмоктування в кишечнику, активно виводить з організму.

  Крім того, лікувальний ефект ламінарії медицина пов'язує з сполуками йоду. Йод в слоевищах знаходиться в фізіологічних концентраціях. Таке дозування здатеа поліпшити функцію щитовидної залози, при порушеннях пов'язаних з дефіцитом йоду, справити позитивний вплив при її гіперфункції, впоратися з надактивним обміном речовин, при роботі щитовидної залози на підвищених обертах.

  В спектр призначень ламінарії входять профілактичні заходи при наявності ендемічного зобу, терапевтична підтримка при гіпотиреозі. Експериментальні дані досліджень показують, що застосування ламінарії при гіпотиреозі супроводжується зворотним розвитком захворювання, з ослабленням симптомів гіпотиреозу. Причому, відзначається більш ефективна дія препаратів ламінарії, ніж препаратів неорганічного йоду.

  Альгінові кислоти, що входять до складу ламінарії розширюють можливості терапії і визначають призначення препаратів ламінарії при порушеннях травлення. Альгинати є альтернативою антацидам (протикислотна дія), усувають печію, утворюють захисну плівку на поверхні слизової шлунка і стравоходу, при взаємодії з шлунковим соком захищають стінки стравоходу від роздратування, не змінюючи кислотність шлункового соку. Це перешкоджає появі ерозій, виразок, сприяє їх загоєнню.

При спотвореному апетиті слані ламінарії достовірно знижують підвищений апетит, пригнічують активність патологічної мікрофлори кишечника при дисбактеріозі.

  Послаблюючий ефект водоростей аналогічний фізіологічній послаблювальній дії рослинних волокон овочів і фруктів. При запорах дію ламінарії визначають здібності слоевищ збільшуватися в об'ємі, викликати роздратування рецепторів слизової кишечника і активізувати регулярне виведення фекальних мас.

  У ламінарії потужна детоксикаційна дія. Зміст полісахаридів, аналогів пектинів, визначають її антитоксичні властивості. Ламінарія виводить з організму важкі метали, радіонукліди, ендотоксини, нітрати і нітрити. Її очищаючі можливості актуальні при промислових і побутових отруєннях, при підвищених дозах радіації і солей свинцю, а також інших «принад» мегаполісів і цивілізації, в тому числі дія агресивних чинників харчових і лікарських речовин.

  Японські вчені (N. Takahshi і співавтори, 2000 р.) виявили, що екстракт ризоидов ламінарії пригнічує ріст раку молочної залози, ідентифікована діюча речовина - L-триптофан. Науковими дослідженнями визначено, що в реалізації протипухлинного ефекту ламінарії можуть брати участь кілька механізмів. Дія рослинних волокон водорості, які прискорюють проходження фекальних мас по кишечнику; полісахаридів ламінарії, які завдяки сорбційним властивостям пов'язують і перешкоджають всмоктуванню канцерогенів і радіонуклідів. Крім того, здатність β-глюканов блокувати ферментативну активність патогенної кишкової флори, яка відіграє важливу роль в метаболічної активізації канцерогенів, участь біологічно активних речовин ламінарії в модуляції імунної відповіді організму. Альгинати і ламинарин запускають механізм протипухлинної дії і гальмують мутагенний вплив ксенобіотиків на генетичний апарат клітини, пригнічують метаболізм стеролов в організмі, сприяють нормалізації мікробіоценозу кишечника.

  Препарати ламінарії затребувані в гінекології. Покращуючи функцію щитовидної залози, як йодовмісні рослина, ламінарія сприяє нормальному функціонуванню жіночого організму, нормалізує менструальний цикл, коригує функцію яєчників і щитовидної залози, зменшує патологічні прояви, знижує ризик розвитку патологій і виникнення гормонозалежних пухлин.

Слані ламінарії використовуються в комплексних програмах при анемії, беручи участь в засвоєнні заліза, і підвищенні гемоглобіну.

  Рослинні волокна ламінарії підвищують засвоюваність поживних речовин, ефективні, як стримуючий фактор ожиріння і пухлинних захворювань, в тому числі пухлини, що розвиваються на тлі гормонального дисбалансу в період клімаксу.

  Вчені довели, що додатковий прийом препаратів ламінарії сприяє підвищенню тонусу організму і поліпшенню пам'яті. Крім цього, ламінарія, як і інші бурі водорості, вважається природним афродизіаком, що надає благотворну дію на репродуктивні можливості, знижує ризик виникнення сексуальної дисфункції.

Показання до застосування.

 Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики йододефіцитних станів, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

- захворювання обумовлені йододефіцитом (ендемічний зоб, спорадичний зоб);

- дисплазія щитовидної залози;

- порушення функцій щитовидної залози (гіпо- та гіперфункція);

- захворювання серцево-судинної системи (ішемічна хвороба серця, атеросклероз, гіперліпідемія);

- захворювання шлунково-кишкового тракту (гіперацидні гастрити, дисбактеріози, закрепи);

- ожиріння;

- зниження пам'яті, розумової працездатності;

- в комплексній терапії нейропатії (оніміння рук, ніг);

- профілактика сексуальної дисфункції.


Спосіб застосування та дози

По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.

При необхідності повторити.

Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Доставка тільки компанією Нова пошта.

Відправка товару здійснюється через 2 дні після отримання оплати і вирушають через UPS з відстежуванням місця розташування посилки і відвантаження без обов'язкового підпису. При виборі доставки через UPS Extra з обов'язковим підписом, з Вас стягуватиметься додаткова плата. Перед вибором способу доставки, просимо зв'язатися з нами.

Незалежно від вибраного Вами способу оплати, Ви зможете відстежувати стан Вашого замовлення онлайн. Вартість доставки включає витрати на обробку, упаковку і поштові витрати. Витрати на обробку фіксовані, тоді як витрати на транспортування можуть варіюватися залежно від ваги посилки.

Ми радимо Вам об'єднувати замовлення. Ми не зможемо об'єднати два окремі замовлення і доставку буде розрахована для кожного з них. Відправка товару буде на Вашій відповідальності, але ми потурбуємося про збереження крихких вантажів. Коробки оптимального розміру і з хорошим рівнем захисту.

Похожие товары
Новинка
Клітковина "Детоксан - Овес - Чистий кишечник" - Клетчатка «Детоксан - Овес - Чистый кишечник»
Клітковина "Детоксан - Овес - Чистий кишечник" - Клетчатка «Детоксан - Овес - Чистый кишечник»
Склад: зернівки і висівки вівса, лист сени, корінь солодки, стальника;  плоди гарбуза, насіння кмину, коріандру.Зна..
150.00грн.
Новинка
Клітковина "Ваговий коректор" - Клетчатка «Весовой корректор»
Клітковина "Ваговий коректор" - Клетчатка «Весовой корректор»
Склад: зернівки і висівки гречки / вівса, кора жостеру / плоди жостеру, корінь цикорію, імбиру, насіння пажитника сінног..
150.00грн.
Новинка
Хвощ - Кремнієва броня - Хвощ - Кремниевая броня
Хвощ - Кремнієва броня - Хвощ - Кремниевая броня
Склад: трава хвоща польового.Значення для організмуТрава хвоща польового - визнана лікарська рослина, відома ще з часів ..
150.00грн.
Новинка
Трав’яні таблетки Адапто-Тон
Трав’яні таблетки Адапто-Тон
Термін адаптогени - «життєдавці» прийшов до нас з глибини століть і означає активну позицію рослин до всіх протікаючих в..
190.00грн.
Новинка
Фітолек - протиглистовий - Фитолек — противоглистный
Фітолек - протиглистовий - Фитолек — противоглистный
Склад: насіння гарбуза, квіти пижми, кора жостеру, лист волоського горіха, корінь оману, трава полину цитварного, бутони..
150.00грн.
0
0