Полин-цілюща гіркота

Новинка
Код товару:
6_49


150.00грн.


Склад: трава полину гіркого/звичайного.

Значення для організму

Цілющість рослини відображена в назві Artemisia, - трава здоров'я. Відомості про успішне застосування в медицині, цього всюдисущого бур'яну, дуже численні і не підлягають сумніву.

Полин є типовою ароматичною гіркотою, найкраще випробувану як шлунковий і жовчогінний засіб. Всі препарати полину збуджують апетит і покращують травлення, посилюють виділення шлункового соку, рефлекторно стимулюючи функції шлунково-кишкового тракту.

При атонічних і ахілічний станах шлунка, за якими часто ховається недостатня функція системи травлення, полин усуває такі порушення, як погана переносимість багатьох страв, здуття живота, відчуття важкості і повноти. Серед засобів, призначених для боротьби з диспепсією, особливо в верхньому відділі живота, полин займає особливе місце.

Полин позитивно впливає на анатомічний стан шлунка при його атонії і гастроптозе, а також на симптоматику опущення жовчного міхура. При таких станах, які важко піддаються корекції,та відрізняються диспепсическими розладами, втратою апетиту, відразою до багатьом продуктам, полин виявляє свої можливості і відмінно справляється з такими проблемами.

Особам, що страждають порушеннями функції жовчного міхура, не слід відправлятися в подорож без препарату полину, який допоможе усунути погіршення самопочуття внаслідок похибок у харчовому раціоні.

Полин може бути дренажним засобом після холецистектомії.

У медичній практиці її використовують при гіпо- та анацидних гастритах, анорексії, при атеросклерозі судин головного мозку, з дзвоном у вухах, легкої атаксиї при гіпертонічній хворобі, а також необхідності оптимізації процесів травлення, щоб досягти загальнозміцнюючого ефекту. Противиразкові властивості полину обумовлені наявністю суми лактонів. Вони сприяють стабілізації імунних реакцій, посилюючи фазу проліферації, стимулюють функції ретикулоендотеліальної системи і фагоцитарну активність.

Антимікробні, мягчітельні, антіневротічні, детоксикаційні, сечогінні, збуджуючи апетит, анаболічні властивості полину застосовні при захворюваннях органів дихання (бронхіти, пневмонія, бронхоектатична хвороба), при інтоксикаціях, астенічних станах, вегето-судинної дистонії за гіпотонічним типом, неврозах.

Експериментально і клінічно доведено протидіабетична активність полину, особливо її здатність збільшувати концентрацію інсуліну в крові, підвищувати толерантність до вуглеводів.

Численні дані підтверджують детоксикаційні можливості полину. Вона знижує токсичність синтетичних медикаментів і може бути рекомендована при будь який потенційно токсичною терапії, в тому числі хіміотерапія злоякісних пухлин.

Корегуючий вплив полину на функції залоз внутрішньої секреції дозволяє домогтися успіху при статевої холодності, дисменореї, затримці статевого розвитку, аменореї, імпотенції, безплідді.

Гіркий смак полину стимулює життєдіяльність і тонус організму.

Цінність полину і її застосування, ще більше зросла з рядом відкриттів в області мікроорганізмів що населяють наш організм. Володіючи бактерицидною дією, полин пригнічує Staphylococcus aureus, Shigella Sonnei, Bacillus subtilis. Не люблять полин хламідія, трихомонада, гонокок, токсоплазма, дріжджові грибки, мікоплазми, уреплазми і інші патогенні організми. Полин є одним з ефективних засобів у боротьбі з паразитами і гельмінтами. Не обходяться без неї знамениті тройчатки доктора Х. Кларка.

Полин - природний антибіотик. В ефірному маслі полину вчені визначили речовина капіллін, що володіє антибіотичними властивостями.

Трава полину, з тонізуючим ефектом, підвищує резистентність організму, тому її рекомендують при грипі. Особливо сприятливо вона впливає на постгріппозну астенію.

Заслуговує на увагу протипухлинна дія полину, яку використовують в емпіричної медицині при раку шлунка, матки, прямої кишки, а також для зниження ризику метастазування. У механізмах реалізації лікувальної дії при онкозахворюваннях не останню роль відіграють детоксикаційні можливості трави полину.

Полин входить в склади зборів при лікуванні аденоми простати, чоловічого безпліддя, частих полюцій.

У гінекології використовуються протизапальні, спазмолітичні властивості рослини, при аменореї, гипоменструальном синдромі центрального генезу.

Препарати полину корисні хворим на атопічний дерматит, істинної мікробної екземою, псоріазом на тлі гастриту із зниженою секреторною активністю, глистової інвазії, холециститу, ДЖВШ за гіпокінетичним типом, дисбактеріозу.

Наявність азулена в складі полину виправдовує її призначення при алергічних захворюваннях. Виняток становлять особи з індивідуальною чутливістю до препаратів полину.


 Показання до застосування.

Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб, для профілактики порушень функції травлення, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

- хронічний гіпо-та антацидний гастрит, атрофічний гастрит, гастроптоз, рак шлунка (в комплексному лікуванні);

- коліти, діарея, диспепсія, метеоризм; диспепсичні розлади через похибки в дієті;

- гострі та хронічні гепатити, токсичні ураження печінки, цироз печінки (у комплексному лікуванні);

- холецистит, жовчно-кам'яна хвороба; холангіти;

- панкреатит;

- гельмінтози; паразитарні інвазії;

- анорексія;

- гострі та хронічні бронхо-легеневі захворювання, в тому числі туберкульоз, бронхіальна астма (у комплексному лікуванні);

- атеросклероз, дисліпідемія;

- аменорея, гіпоменорея, пізніше дозрівання, інфантилізм, гіпофункція яєчників;

- патологічний клімакс;

- цукровий діабет, ожиріння;

- гіпофункція щитовидної залози, надниркових залоз, статевих залоз;

- неврози, безсоння, депресія; ВСД за гіпотонічним типом;

- нічний енурез;

- астенічний синдром;

- епілепсія;

- отруєння, інтоксикації, застосування цитостатиків;

- алкоголізм, наркоманія;

- похилий вік.


Спосіб застосування та дози

По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.

При необхідності повторити.

Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Доставка тільки компанією Нова пошта.

Відправка товару здійснюється через 2 дні після отримання оплати і вирушають через UPS з відстежуванням місця розташування посилки і відвантаження без обов'язкового підпису. При виборі доставки через UPS Extra з обов'язковим підписом, з Вас стягуватиметься додаткова плата. Перед вибором способу доставки, просимо зв'язатися з нами.

Незалежно від вибраного Вами способу оплати, Ви зможете відстежувати стан Вашого замовлення онлайн. Вартість доставки включає витрати на обробку, упаковку і поштові витрати. Витрати на обробку фіксовані, тоді як витрати на транспортування можуть варіюватися залежно від ваги посилки.

Ми радимо Вам об'єднувати замовлення. Ми не зможемо об'єднати два окремі замовлення і доставку буде розрахована для кожного з них. Відправка товару буде на Вашій відповідальності, але ми потурбуємося про збереження крихких вантажів. Коробки оптимального розміру і з хорошим рівнем захисту.

Похожие товары
Новинка
 Пижмо - Дика Горобинка - Пижма — Дикая рябинка
Пижмо - Дика Горобинка - Пижма — Дикая рябинка
Склад: суцвіття з квітконосами пижми.Значення для організмуПерша дисертація про застосування пижмо, як глистогінний засі..
150.00грн.
Новинка
Кульбаба лікарська - енергія Сонця - Одуванчик лекарственный – Энергия Солнца
Кульбаба лікарська - енергія Сонця - Одуванчик лекарственный – Энергия Солнца
Склад: корінь та листя кульбаби. Значення для організмуКульбаба - наше найстаріша лікарська рослина. Не дивно, що ч..
150.00грн.
Новинка
Лопух - життєва сила - Лопух — Жизненная сила
Лопух - життєва сила - Лопух — Жизненная сила
Склад: корінь лопуха.Значення для організмуПрирода наділила його воістину незвичайними цілющими властивостями. Традиційн..
150.00грн.
Новинка
Ламінарія - природний йод - Ламинария — Природный йод
Ламінарія - природний йод - Ламинария — Природный йод
Склад: слані ламінарії.Значення для організмуФармакологічні властивості ламінарії обумовлені багатющим хімічним складом...
150.00грн.
Новинка
Червона щітка - жіночий доктор - Красная щётка, (Rhodiola Gelida Schrenk)
Червона щітка - жіночий доктор - Красная щётка, (Rhodiola Gelida Schrenk)
Склад:  трава/коріння родіоли холодноїЗначення для організму. Офіційна назва червоною щітки - родіола холодна ..
200.00грн.
0
0