Розторопша - Печінкова сила

Новинка
Код товару:
6_48


150.00грн.


Склад: насіння розторопши

Значення для організму. 

В якості лікарської сировини сушіння плоди розторопші використовуються з давніх-давен. До 1960 року розторопша застосовувалася при гепатопатії, спираючись на наукові знання тих років.

Сучасна лабораторна діагностика, з диференційованою оцінкою гістологічних даних та методів, дозволила розширити візуальну картину печінки і жовчовивідних шляхів. З 1970 року, отримавши нову оцінку, розторопша стала застосовуватися як засіб для лікування хвороб печінки.

Науково-обгрунтовані відомості, вітчизняних і зарубіжних джерел, фіксують фармакологічні властивості розторопші: антиоксидантні гемостатичні, антитоксичні, гепатозхисні, дезінтоксикаційні, жовчогінні, протизапальні, ранозагоювальні, репаративні, проносні, тонізуючі організм, поліпшуючи травлення, холекинетичні і холесекреторолітічні

Медицина цінує розторопшу за її здатність не тільки захищати клітини печінки, а й відновлювати їх, покращувати обмінні процеси, сприяючи утворенню жовчі і її відтоку.

Гепатопротекторний принцип дії розторопші визначено активністю речовини - силімарину, який в насінні присутня у вигляді комплексу діючих речовин: силібіну, силидианина і силикристина. Вони відносяться до класу флавонолігнанов.

Фармакологічні і клінічні дослідження достовірно підтверджують лікувальний вплив силімарину при токсичному ураження печінки. Існують три напрямки впливу на печінкові клітини силімарину або його основної діючої речовини - силібініну.

Силімарин підвищує регенеративні можливості печінки, стабілізує ліпідні структури мембран печінкових клітин, має антиоксидантну дію.

Особливо ефективна розторопша для лікування ураження печінки при зловживанні алкоголем, обумовленого гепатотоксичними отрутами і токсичними факторами навколишнього середовища.

З огляду на те, що алкоголь є фактором ушкодження для печінки і веде до розвитку метаболічних порушень з формуванням жирової дистрофії печінки, прийом розторопші покращує загальний стан, веде до швидкої регенерації печінки і відновленню її важливих для організму функцій. Відзначаються також зменшення шлунково-кишкових розладів, метеоризму, підвищення фізичної працездатності.

Розторопша необхідна при ураженнях печінки обумовлених прийомом цитостатиків, синтетичних естрогенів, деяких сульфаніламідів і інших сучасних фармпрепаратів. У цих випадках препарати розторопші є потенційним гепатопротекторним засобом, який попереджає токсичне ураження печінки або знижуючи його, якщо воно вже виникло.

Силімарин, як головна діюча речовина розторопші, ефективний при запальних захворюваннях печінки, викликаних вірусною інфекцією.

Згідно з експериментальними і клінічними даними, розторопша дає дуже хороші результати при хронічних захворюваннях жовчного міхура (холецистопатії); доведено помірну гіпотензивну її дію. У клініці отримана позитивна динаміка при варикозному розширенні вен нижніх кінцівок.

Насіння розторопші багаті на флаволігнані, флавоноїди, в тому числі кверцетин, поліацетіленові сполукаи, бетаїн, токофероли, стероїдии, відрізняються високою концентрацією селену. Саме повноцінний хімічний склад розторопші визначає широке коло показань до її застосування.

Розторопша допомагає навіть при таких захворюваннях, які важко піддаються лікуванню. Це гормональні порушення, передменструальний синдром (ПМС), шкірні захворювання, в тому числі екзема, атопічний дерматит. Особливо показана розторопша при професійній екземі, алергічних захворюваннях шкіри.

Плоди розторопші нормалізують функцію товстого кишечника, сприяючи його спорожнення, стимулюють перестальтику, надають проносну дію. Клінічні дані підтверджують, що застосування розторопші доцільно при хронічному коліті, атонії кишечника з вродженою доліхосігмой, дивертикулезом, при зашлакованості кишечника каловими каменями.

У комплексі з іншими препаратами розторопшу призначають при анемії, капілляропатіей, флебіті, ІХС, атеросклерозі.

Антиоксидантні і імуномодулюючі властивості розторопші визначають її ефективність при занепаді сил, хронічної втоми, депресії, тривалій роботі за комп'ютером.


Показання до застосування

Рекомендується для профілактики захворювань і підтримки детоксикаційних можливостей печінки, а так само до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

- гепатити (гострі, хронічні, вірусні);

- в комплексній терапії цирозу печінки;

- холецистити; запальні захворювання жовчовивідних шляхів;

- жовчокам'яна хвороба;

- захворювання шлунково-кишкового тракту, в тому числі коліти, атонічні коліти з закрепами;

- захворювання селезінки;

- жирова дистрофія печінки;

- панкреатит;

- цукровий діабет;

- інтоксикації (алкогольні, лікарські, сполуками важких металів);

- шкірні захворювання;

- похилий вік.


Спосіб застосування та дози

По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.

При необхідності повторити.

Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Доставка тільки компанією Нова пошта.

Відправка товару здійснюється через 2 дні після отримання оплати і вирушають через UPS з відстежуванням місця розташування посилки і відвантаження без обов'язкового підпису. При виборі доставки через UPS Extra з обов'язковим підписом, з Вас стягуватиметься додаткова плата. Перед вибором способу доставки, просимо зв'язатися з нами.

Незалежно від вибраного Вами способу оплати, Ви зможете відстежувати стан Вашого замовлення онлайн. Вартість доставки включає витрати на обробку, упаковку і поштові витрати. Витрати на обробку фіксовані, тоді як витрати на транспортування можуть варіюватися залежно від ваги посилки.

Ми радимо Вам об'єднувати замовлення. Ми не зможемо об'єднати два окремі замовлення і доставку буде розрахована для кожного з них. Відправка товару буде на Вашій відповідальності, але ми потурбуємося про збереження крихких вантажів. Коробки оптимального розміру і з хорошим рівнем захисту.

Похожие товары
Новинка
Полин-цілюща гіркота - Полынь – Целебная горечь
Полин-цілюща гіркота - Полынь – Целебная горечь
Склад: трава полину гіркого/звичайного.Значення для організмуЦілющість рослини відображена в назві Artemisia, - трава зд..
150.00грн.
Новинка
 Пижмо - Дика Горобинка - Пижма — Дикая рябинка
Пижмо - Дика Горобинка - Пижма — Дикая рябинка
Склад: суцвіття з квітконосами пижми.Значення для організмуПерша дисертація про застосування пижмо, як глистогінний засі..
150.00грн.
Новинка
Кульбаба лікарська - енергія Сонця - Одуванчик лекарственный – Энергия Солнца
Кульбаба лікарська - енергія Сонця - Одуванчик лекарственный – Энергия Солнца
Склад: корінь та листя кульбаби. Значення для організмуКульбаба - наше найстаріша лікарська рослина. Не дивно, що ч..
150.00грн.
Новинка
Лопух - життєва сила - Лопух — Жизненная сила
Лопух - життєва сила - Лопух — Жизненная сила
Склад: корінь лопуха.Значення для організмуПрирода наділила його воістину незвичайними цілющими властивостями. Традиційн..
150.00грн.
Новинка
Ламінарія - природний йод - Ламинария — Природный йод
Ламінарія - природний йод - Ламинария — Природный йод
Склад: слані ламінарії.Значення для організмуФармакологічні властивості ламінарії обумовлені багатющим хімічним складом...
150.00грн.
0
0