Солодка - солодке здоров'я

Код товару:
6_45


160.00грн.


Склад: корінь солодки голої (лакричник)

 Значення для організму

Солодковий корінь - найдавніший, найбільш поширений і ефективний лікарський засіб для збереження і відновлення здоров'я. Частота призначень солодки, лідера списку елітних рослин, є своєрідним показником кваліфікації фітотерапевта.

Фармакологічну цінність коренів солодки являє виражена протизапальна і протиалергічна дія, яка полягає в купірування запальних реакцій, що викликаються гістаміном, серотоніном і брадикініном. Гліціррізіновая і аглюконгліцірретовая кислоти і їх похідні проявляють потужні адаптогенні властивості, властиві гормонам кори надниркових залоз і гіпофіза. У процесі адаптації організму до несприятливих умов, завдяки кортикостероїдоподібною дії, солодка викликає в організмі стан неспецифічної підвищеної опірності, мобілізує нейро-ендокринні захисні механізми, підвищуючи стійкість до стресів організму, на тлі несприятливих діагнозів, операційного та лікарняного стресу.

При вивченні глицирама, активного з'єднання коренів солодки, була зафіксована його здатність зменшувати судинну проникність при запаленні, надавати стимулюючий вплив на функціональну активність кори надниркових залоз, особливо у випадках тривалого перебігу екзематозною еритродермії, хронічної істинної екземи та інших захворювань шкіри. Обнадійливі результати підтверджують ефективність застосування коренів солодки для стимуляції кори надниркових залоз при їх гіпофункції, яка виявляється на тлі призначень препаратів глюкокортикоидного дії (преднізолону, дексаметазону та інших).

З огляду на противиразкові, спазмолітичні властивості, а також здатність нормалізувати секрецію шлункового соку, особливо при підвищеній його кислотності, препарати солодки затребувані в комплексній терапії виразкової хвороби шлунка і 12-палої кишки, гиперацидного гастриту, гастродуоденіту, хронічного спастичного і атонического коліту, а також при станах супроводжуючих симптоматику різних форм екземи. 

Солодка особливо виділяється серед рослин володіючих регенеративними властивостями. Її дія обумовлена ​​збільшенням синтезу глікопротеїдів слизу, зниженням пептичної активності шлункового соку, збільшенням в слизовій ЦАМФ (циклічного аденозинмонофосфату), який бере участь в реалізації біологічної дії багатьох гормонів. Достовірно доведено, що солодка попереджає токсікодістрофіческіе ураження шлунка, в тому числі викликані бутадионом, аспірином.

Препарати солодки, завдяки захисній дії, показані не тільки при гастриті, а й при синдромі подразненого шлунка. Виявляючи виражену протизапальну дію, солодка гальмує активність пепсину і підвищує в'язкість слизу, що покриває слизову оболонку шлунка. Глікозид ліквіріцін обумовлює пом'якшувальний, спазмолітичний і послаблюючий ефект, полегшуючи процес дефекації при спастичних колітах.

Цитопротекторної можливості препаратів солодки обумовлені їх впливом на співвідношення простагландинів в клітинах слизової оболонки.

Солодковий корінь сприяє зниженню агресії шлункового соку, надаючи протизапальну, антацидний, спазмолітичну дію, надійно захищає слизову шлунка, протистоїть виразковим змінам при тривалій гормонотерапії у випадках важкої форми екзематозною еритродермії, герпетиформний екземи.

Коріння солодки є постійними компонентами зборів, що застосовуються при хворобах печінки, жовчного міхура, підшлункової залози. Особливо слід виділити патологічні стани при гепатитах, гепатохолециститах, панкреатитах, а також токсичні ураження печінки алкоголем, цитостатиками, нейролептиками, стероїдними гормонами і іншими лікарськими засобами.

У кореня солодки сильні обволікаючі і відхаркувальні властивості, затребувані в випадках прояви патологій з боку бронхо-легеневого апарату. Ставлячись до фармакологічної групи секреторолітіков і стимуляторів функції дихальних шляхів, препарати солодки сприяють підвищенню секреторної та функціональної активності бронхів і легенів, миготливого епітелію, зняттю спазмів гладкої мускулатури бронхіального дерева. Ефективні при гострому і хронічному бронхіті, при закупорці бронхів слизовою пробкою, бронхоектатичної хвороби, пневмонії, бронхіальній астмі. До лікувальній дії солодки відносять антибіотичні властивості стосовно стрептокока, стафілокока, найпростіших, грибів, а також можливості придушувати ретровіруси, віруси грипу.

Введення солодки в комплексне лікування хворих на туберкульоз дає високий лікувальний ефект. Солодка, як надійний детоксикатор, усуває небезпечну для вразливих органів токсичність і підвищує ефективність лікувального процесу протитуберкульозними препаратами.

При гиперліпопротеїнемії корінь солодки достовірно знижує рівень загального холестерину, підвищуючи показники альфа-холестерину. Терапевтичний ефект пояснюється зменшенням всмоктування холестерину в кишечнику, прискоренням його катаболізму в печінці і активним його виведенням з жовчю, збільшенням рецепторів ліпопротеїдів низької щільності (ЛПНЩ) в печінці, які поглинають до 70% ЛПНЩ за рахунок рецепторного ендоцитозу, пригнічуючи біосинтез холестерину. Клінічні спостереження підтверджують нормалізацію ліпідного складу крові на тлі зниження вмісту ЛПНЩ і підвищення вмісту протівоатерогенних ліпопротеїдів високої щільності (ЛПВЩ).

З огляду на ці фактори, препарати солодки включають в терапевтичні заходи при атеросклерозі, патології церебральних судин з шумом у вухах і запамороченнями, при зниженні пам'яті, порушеннях сну, при дисциркуляторній енцефалопатії. Показанням до застосування солодки служать стану кардіоневроза, вегето-судинної дистонії, ускладнення гіпертонічної хвороби, особливо інсульти.

Як засіб полігландулярного виду дії (впливає на функцію багатьох ендокринних залоз), солодка застосовується при ожирінні, цукровому і нецукровому діабеті. Коріння стимулюють регенерацію β-клітин острівців Лангерганса.

Солодка незамінна в комплексній терапії нефриту, циститів, пієлонефритів, для усунення синдрому інтоксикації, в тому числі гіперазотемію. Болгарська фітотерапія рекомендує солодку при утрудненому сечовиділенні внаслідок аденоми простати. Ефективність обумовлена ​​β-ситостерин, який і забезпечує лікувальний ефект. Антиестрогенна дія солодки використовується при гормонозалежних захворюваннях, викликаних надлишком естрогенів (В.Ф. Корсун та ін. 2001р).

У гінекології без солодки не можна обійтися при запальних захворюваннях жіночої статевої сфери (аднексити, вагініти, параметрити), порушеннях менструального циклу (альгоменорея, передменструальний синдром, менопаузальні порушення). Солодка незамінний засіб для плавного відходу від стероїдної терапії. Препарати солодки полегшують симптоми патологічного клімаксу (естрогенну дію). Поєднання гліцерретіна і ізофлавонів в солодке дозволяють здійснювати регулюючий вплив на рівень естрогенів, надавати при надлишку антиестрогенну, а при нестачі естрогеноподібну дію.

В акушерській практиці солодку призначають при антифосфоліпідним синдромі (АФС), що супроводжується венозними артеріальними тромбозами і іншими порушеннями АФС, ранньому токсикозі вагітних, гестозе, запорі, багатоводді.

Корінь солодки - визнаний, лідируюче детоксикаційний, антидотний засіб щодо хімічних і харчових отрут, токсичних речовин. Ефективна при харчових отруєннях, інтоксикаціях (лікарських, наркотичних, алкогольних), пом'якшує побічні прояви медикаментів. Солодка перешкоджає атрофії надниркових залоз при гормональної терапії, зменшує негативний вплив на організм циклофосфана.

Заслуговують на увагу дані застосування препаратів солодки в дерматологічній практиці. Володіючи вираженой протиалергічной, протизапальной дією, препарати солодки позитивно впливають на ексудативну, проліферативну стадію запалення, надаючи гипосенсибилизирующее (дезоксікортікостероідное), протисвербіжну, регулючу обмін речовин дію. Показані при дерматореспіраторном синдромі.

Дослідження лікувальних ефектів солодки підтверджують її імуномодулюючі та імуносупресивні можливості, благотворний вплив на патологічно змінені ланки імунітету. Протівоаутоіммунна активність препаратів солодки використовується в комплексному лікуванні аутоімунних захворювань, в тому числі псоріаз, бронхіальна астма, аутоімунний тиреоїдит.

Солодковий корінь затребуваний при захворюваннях, де провідну роль відіграють детоксикаційні, імуномодулюючі властивості. Це злоякісні пухлини, доброякісні новоутворення, лімфогранулематоз, аденома, рак передміхурової залози, цитостатичні ускладнення. Корінь солодки, як імуномодулятор, активізує неспецифічний імунітет, вироблення антитіл, γ-інтерферону, підвищуючи проліферацію T- і B- лімфоцитів, підсилюючи фагоцитоз, активність лізоциму і титр антитіл.

Вчені США встановили, що трітерпеноїди солодки пригнічують розвиток ракових клітин (К. РамаНаускене і ін. 2004р). Дані досліджень підтверджують посилення протипухлинної активності при лікуванні лейкозів комбінацією солодки і циклофосфану.

У валеології лакрица (солодка) займає найпочесніше місце «рослина - Життєдавець».  Це загальновизнаний засіб перешкоджає старінню, подовжує життя, зміцнює організм, підвищує життєвий тонус.  В умовах мегаполісів є надійним захистом від побутових, харчових і хімічних шкідливостей, справжніх провокаторів будь-яких патологій.

   Показання до застосування

Рекомендується як загальнозміцнюючий, детоксикаційний засіб дієтичної корекції і профілактики різних захворювань, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

- інфекційні захворювання верхніх дихальних шляхів; неспецифічні бронхолегеневі захворювання, бронхіти, в т.ч. з алергічним ухилом, трахеобронхіти, бронхопневмонії, сухі ексудативні плеврити;

- непродуктивний кашель, в тому числі кашель курця;

- ГРЗ, ГРВІ, грип;

- вегето-судинна дистонія, кардіоневрози, гіпертонічна хвороба, стенокардія, загроза судинних катастроф;

- атеросклероз з ураженням судин і шумом у вухах, запамороченням, порушеннями пам'яті, слуху;

- дисциркуляторна енцефалопатія;

- гіперацидні гастрити, виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки, спастичний і атонічні коліти, схильність до закрепів;

- токсичні ураження печінки алкоголем, медикаментами, екзотоксинами;

- цистит, пієліт, пієлонефрит;

- простатит, ДГПЗ (аденома);

- запальні захворювання жіночої статевої сфери;

- патологічний клімакс у жінок і чоловіків;

- токсикози I і II половини вагітності, запори, багатоводдя;

- алергічні дерматози (атопічний дерматит, екзема, нейродерміт, свербець, кропив'янка та інші);

- астенія, як анаболічний, тонізуючий засіб;

- пухлинні захворювання, в комплексному лікуванні;

- інтоксикації, харчові отруєння.


 Спосіб застосування та дози

По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.

При необхідності повторити.

Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Доставка тільки компанією Нова пошта.

Відправка товару здійснюється через 2 дні після отримання оплати і вирушають через UPS з відстежуванням місця розташування посилки і відвантаження без обов'язкового підпису. При виборі доставки через UPS Extra з обов'язковим підписом, з Вас стягуватиметься додаткова плата. Перед вибором способу доставки, просимо зв'язатися з нами.

Незалежно від вибраного Вами способу оплати, Ви зможете відстежувати стан Вашого замовлення онлайн. Вартість доставки включає витрати на обробку, упаковку і поштові витрати. Витрати на обробку фіксовані, тоді як витрати на транспортування можуть варіюватися залежно від ваги посилки.

Ми радимо Вам об'єднувати замовлення. Ми не зможемо об'єднати два окремі замовлення і доставку буде розрахована для кожного з них. Відправка товару буде на Вашій відповідальності, але ми потурбуємося про збереження крихких вантажів. Коробки оптимального розміру і з хорошим рівнем захисту.

Похожие товары
Софора японська - міцні судини - Софора японская – крепкие сосуды
Склад: пуп'янки/плоди софори японськоїЗначення для організмуСофора вважають універсальним засобом. Поряд з женьшенем, ел..
160.00грн.
Сабельник-Декоп - Сабельник — Декоп (суставка)
Склад: кореневища вовчего тіла болотного.Значення для організмуСтарі знахарі називають його «декоп», «знатним зіллям», «..
160.00грн.
Розторопша - Печінкова сила - Расторопша — Печеночная сила
Склад: насіння розторопшиЗначення для організму. В якості лікарської сировини сушіння плоди розторопші використовую..
160.00грн.
Полин-цілюща гіркота - Полынь – Целебная горечь
Склад: трава полину гіркого/звичайного.Значення для організмуЦілющість рослини відображена в назві Artemisia, - трава зд..
160.00грн.
Пижмо - Дика Горобинка - Пижма — Дикая рябинка
Склад: суцвіття з квітконосами пижми.Значення для організмуПерша дисертація про застосування пижмо, як глистогінний засі..
160.00грн.
0
0