Хвощ -"Кремнієва броня"

Новинка
Код товару:
6_03


150.00грн.


Склад: трава хвоща польового.

Значення для організму

Трава хвоща польового - визнана лікарська рослина, відома ще з часів Авіценни, в державну фармакопею входить з 1961р. Наукова медицина використовує хвощ як сечогінний, кровоспинний, гіпотензивний, протизапальний, протисклеротичний засіб при захворюваннях нирок, сечового міхура, плевриті з великою кількістю ексудату, кровотечах, гіпертонічної хвороби.

Хвощ польовий - одна з небагатьох рослин здатних впливати на водно-сольовий обмін, посилювати виведення з організму холестерину, різних токсичних речовин, отрут, солей важких металів, в тому числі свинцю.

У наземної частини хвоща міститься величезна кількість біоактивних речовин і з'єднань: це флавоноїди, алкалоїди, органічні кислоти, смоли, дубильні речовини, гіркоти, похідні кремнієвих кислот. Уваги вчених заслуговує кремнієва кислота, яка присутня в хвоще в колоїдальній водорозчинній формі. Таке джерело кремнію, в першу чергу, корисне для сполучної тканини, слизових оболонок, стінок кровоносних судин. Особливу цінність кремнієві кислоти хвоща представляють для процесів розвитку і стабільності кісткових і хрящових структур. Крім того, за рахунок наявності кремнієвих з'єднань, хвощ обумовлює проліферацію клітин, покращує процеси метаболізму кісткової і хрящової тканин, прискорює загоєння переломів, використовується в лікуванні облисіння, артрозів, подагри, ревматизму, остеопорозу, включаючи хвороби сухожиль і міогелози (Вайс Р.Ф., Фінтельманн Ф., 2004). Здатність рослини стимулювати обмін речовин, підвищувати резистентність сполучної тканини, яка страждає при ревматичних захворюваннях, пояснює його застосування при цій патології, особливо при ревматичних артритах.

Трава хвоща польового в урології займає почесне місце сечогінного засобу. Вона тонізуюче діє на нирки, стимулюючи сечовиділення, ефективна при набряках на грунті недостатності кровообігу ниркового і серцевого походження, відрізняється від інших сечогінних відсутністю звикання і токсичності, затребувана при запальних процесах сечового міхура і сечовивідних шляхів. Спільно з іншими рослинами, такими, як брусниця, мучниця, надає не тільки діуретичну, а й активну антимікробну і протизапальну дію. Вважають, що препарати на основі хвоща здатні розчиняти і розпушувати камені в нирках і сечовому міхурі, сприяючи утриманню рівноваги між колоїдами і кристалоїдами, тим самим стримуючи утворення сечових каменів. Механізм захисної дії надійний: кремнієві сполуки створюють, в процесі утворення сечі, захисні колоїди, які перешкоджають кристалізації мінеральних компонентів сечі, тим самим зберігають її колоїдний стан. Поєднання таких фармакологічних властивостей дозволяє використовувати хвощ при сечокислому діатезі.

Препарати хвоща необхідні для профілактики і лікування атеросклерозу, адже дефіцит кремнію прискорює утворення атеросклеротичних пошкоджень судин. Вони призначаються в якості гіпохолестеринемічного засобу при недостатності кровообігу з застійними явищами, застосовуються при атеросклерозі судин серця і головного мозку, міокардит та ураженні капілярів. (С.Я. Соколов, І.П. Замотаєв, 1984р).

У гінекології хвощ застосовується, як кровоспинний засіб при маткових і гемороїдальних кровотечах, особливо при гиперполіменореї.

Трава хвоща польового послаблює алергічні реакції на чужорідні речовини, викликаючи при цьому гіпосенсибілізацію організму. Крім того, взаємодія водорозчинних сполук кремнію з вітаміном С, сприяє активізації імунної системи, підвищує стійкість організму до збудників інфекцій і алергічних проявів.

З огляду на те, що препарати на основі хвоща здатні стимулювати функцію кори надниркових залоз і розвиток сполучної і епітеліальної тканини, його з успіхом призначають в дерматології при різних шкірних захворюваннях, дерматозах, екземі, нейродерміті, псоріазі, червоному плоскому лишаї. Необхідний хвощ в терапевтичних заходах при фурункульозі, вульгарних і рожевих вуграх, як засіб з протизапальними, дезінфікуючими, загальнозміцнюючими властивостями.


Показання до застосування.

Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб, додаткове джерело кремнію, для профілактики порушень водно-сольового обміну, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

- захворювання нирок і сечового міхура (пієліт, цистити, уретрити);

- набряки ниркового і серцевого походження;

- сечокам'яна хвороба, нирковокам'яна хвороба (урати), фітокоррекція уратурія;

- сечокислий діатез;

- артрози, подагра, остеопороз; ревматичні ураження суглобів;

- як засіб прискорючий загоєння переломів;

- алергічні прояви (в комплексному лікуванні);

- маткові кровотечі, гиперполименорея; - гемороїдальні кровотечі;

- гіперхолестеринемія, атеросклероз на тлі недостатності кровообігу з застійними явищами;

- плеврит з великою кількістю ексудату;

- дерматози, екзема, нейродерміт, псоріаз, червоний плоский лишай;

- фурункульоз, вульгарні і рожеві вугри;

- облисіння, випадання волосся.


Спосіб застосування та дози

По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.

При необхідності повторити.

Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Доставка тільки компанією Нова пошта.

Відправка товару здійснюється через 2 дні після отримання оплати і вирушають через UPS з відстежуванням місця розташування посилки і відвантаження без обов'язкового підпису. При виборі доставки через UPS Extra з обов'язковим підписом, з Вас стягуватиметься додаткова плата. Перед вибором способу доставки, просимо зв'язатися з нами.

Незалежно від вибраного Вами способу оплати, Ви зможете відстежувати стан Вашого замовлення онлайн. Вартість доставки включає витрати на обробку, упаковку і поштові витрати. Витрати на обробку фіксовані, тоді як витрати на транспортування можуть варіюватися залежно від ваги посилки.

Ми радимо Вам об'єднувати замовлення. Ми не зможемо об'єднати два окремі замовлення і доставку буде розрахована для кожного з них. Відправка товару буде на Вашій відповідальності, але ми потурбуємося про збереження крихких вантажів. Коробки оптимального розміру і з хорошим рівнем захисту.

Похожие товары
Новинка
Трав’яні таблетки Адапто-Тон
Трав’яні таблетки Адапто-Тон
Термін адаптогени - «життєдавці» прийшов до нас з глибини століть і означає активну позицію рослин до всіх протікаючих в..
190.00грн.
Новинка
Фітолек - протиглистовий - Фитолек — противоглистный
Фітолек - протиглистовий - Фитолек — противоглистный
Склад: насіння гарбуза, квіти пижми, кора жостеру, лист волоського горіха, корінь оману, трава полину цитварного, бутони..
150.00грн.
Новинка
Травяні таблетки Біотин формула
Травяні таблетки Біотин формула
Склад: насіння льону, корінь лопуха, трава люцерни, хвоща;  корінь циміцифуги / шишки хмелю, лист гінкго білоба, на..
200.00грн.
Новинка
Тонзінормін - для зниження артеріального тиску - Тонзинормин — Для снижения артериального давления
Тонзінормін - для зниження артеріального тиску - Тонзинормин — Для снижения артериального давления
Склад: корінь шоломниці, трава пустирника, хвоща, багно звичайного;  лист омели білої, головки конюшини, квіти нагі..
150.00грн.
Новинка
Холестерин-контроль з Лецитином - Холестерин — контроль с Лецитином
Холестерин-контроль з Лецитином - Холестерин — контроль с Лецитином
Склад: трава люцерни, цибулини часнику, корінь кульбаби, лецитин, трава таволги, корінь солодки,  діоскорії.Значенн..
150.00грн.
0
0