Клітковина "Детоксан - Овес - Чистий кишечник"

Новинка
Код товару:
6_01


150.00грн.


Склад: зернівки і висівки вівса, лист сени, корінь солодки, стальника;  плоди гарбуза, насіння кмину, коріандру.

Значення для організму

Детоксикація і санація увійшли міцно в наше життя зі словами ожиріння, запори, гіподинамія, синдром хронічної втоми, алкогольна та лікарська інтоксикація.

Ендоекологічна детоксикація - це очищення організму на клітинному рівні від отрут, токсинів, радіонуклідів, солей важких металів за допомогою лікарських і харчових рослин.

Наукові дослідження інституту харчування констатують, що за рік ми з'їдаємо більше двох кілограмів небезпечних для життя токсинів, які перекручують обмінні процеси, знижують імунітет, отруюють організм і викликають до 90% хронічних захворювань.

Органи, які беруть участь в процесі фільтрації, дренажу і виділення (печінка, нирки, кишечник, лімфатична система, легені, шкіра) при такій понадзавантаженісті не встигають знешкодити, вивести токсини, тому що самі мають порушення на рівні своїх функцій. Вчені достовірно довели, що з порушенням роботи кишечника пов'язане до 95% всіх хронічних захворювань.

Крім того, у міру накопичення токсинів ( «зашлакованості»), порушується природна рівновага, знижуються резерви міцності організму. Олії у вогонь підливають стреси, аутоагресія.

Подібна інтервенція викликає часті застуди, зниження імунітету і адаптації організму, прояви алергії, розвиток запалень, виникнення пухлин.

Основний список захворювань, при якому необхідне очищення, досить великий. Він охоплює порушення гормонального балансу (ожиріння, цукровий діабет, патологічний клімакс), алергічні прояви, шкірні захворювання, хвороби шлунково-кишкового тракту (коліти, дисбактеріоз кишечника, закрепи, гепатити, панкреатити), захворювання органів дихання (бронхіти, пневмонія, бронхіальна астма) , а також урологічні проблеми (простатит, уретрит, цистит, аднексит).

Необхідність детоксикації від агресивних і отруйних токсинів і санації внутрішнього середовища організму очевидна.

Клітковина «Детоксан - Oвес» - науково-обгрунтований природний комплекс, що відмінно зарекомендував себе в клінічній практиці, містить тільки натуральні інгредієнти, які сприяють якісної внутрішньої детоксикації на рівні клітин і міжклітинної простору і санації організму. Звільняючи організм від шлаків і токсинів, клітковина полегшує функціонування органів фільтрів і систем виведення.

«Детоксан - Oвес» - це додаткова дотація організму рослинними волокнами, що забезпечують максимальну нейтралізацію і виведення з організму продуктів розпаду білків, жирів, радіонуклідів, важких металів, а також надлишку цукрів, холестерину і білірубіну.

Крім того, клітковина забезпечує швидке насичення без зайвих калорій, затримує засвоєння жирів і вуглеводів.

Дія фітопрепарата відчувається відразу: м'який послаблюючий ефект через 6 - 8 годин, нормалізація стільця, поліпшення процесів травлення, позбавлення від калових покладів, усунення неприємного запаху з рота, явищ метеоризму. Крім того, гарантується здоровий колір обличчя, злагоджена система роботи всіх органів і систем, активна профілактика передчасного старіння, надійне зниження ваги.

Фармакологічні властивості і дія складових рецептури:

Основою цього унікального продукту є - овес. Володіючи потужними очисними властивостями ентеросорбенту, зернівки і висівки вівса, при активній сорбції не дратують слизову стінок кишечника, навіть при тривалих прийомах, усувають явища метеоризму, поставляють організму повноцінні білки, вітаміни групи В, холін, багатющий комплекс мінералів, в тому числі сполуки сірки.

У вівсі міститься оптимальна процентне співвідношення білків, вуглеводів, жирів і інших активних речовин, що дозволяє використовувати його не тільки для профілактики різних захворювань, але і в комплексній терапії патологій на тлі ожиріння, цукрового діабету, серцево-судинних захворювань, при хронічних запальних процесах шлунково кишкового тракту, випаданні волосся (в вівсі багато кремнію), розладах нервової і ендокринної систем.

Сена - практична цінність антраглікозідсодержащего рослини в надійному проносне дії, що проявляється в місці призначення - товстому кишечнику, де рецептори чутливіші до антрахінону. Завдяки цьому, сена надає послаблюючий ефект, а правильна, відпрацьована дозування, сприяє нормальному протіканню процесів травлення і всмоктування поживних речовин в тонкій кишці. Лист сени ніколи не викликає звичних закрепів

Солодка - визнаний детоксикаційний засіб, активний антидот при різних отруєннях. Виявляє протизапальні і протиалергічні властивості, знижує явища токсикозу, полегшує перебіг патологічного клімаксу, гіпосекреторних гастритів, послаблює, проявляє імуномодулюючу загальнозміцнюючу, анаболітічну дію, знижує концентрацію атерогенних ліпідів, підвищує результативність усіх видів лікування.

Стальник - показаний при самих «застарілих» закрепах з властивим їм синдромом інтоксикації. При наявності геморою, полегшує дефекацію. Крім того, стальник перешкоджає утворенню каменів в нирках і жовчному міхурі, володіє «кровоочисним» ефектом, показаний при шкірних висипах, вуграх.

Гарбуз - заслуговують на увагу його можливості природної ентеросорбції. Показан при кардіологічних і ниркових набряках, наполегливих закрепах як нешкідливий проносний і полівітамінний засіб.

Кмин і коріандр - смачні спеції, що знімають спазми, які використовуються при проблемах з шлунково-кишковим трактом; покращують пам'ять, полегшують роботу нирок, справляються з метеоризмом, сприяють перетравленню жирної, важкої їжі; за рахунок вмісту заліза покращують колір обличчя і настрій.


Показання до застосування. 

Рекомендується як збалансований за білковим складом продукт, з активною ентеросорбцією, є основою для ефективного очищення організму, зниження ваги, рівня холестерину і глюкози в крові, попередження запорів і інтоксикацій, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

- інтоксикація різного походження (харчові, лікарські, алкогольні, променеві);

- атеросклероз, ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба;

- гіпо-авітамінози, елементози;

- захворювання печінки і жовчного міхура;

- порушення обмінних процесів, в тому числі ожиріння, цукровий діабет, подагра, нирковокам'яна хвороба, жовчнокам'яна хвороба;

- закрепи;

- глистовав і паразитарна інвазії;

- для осіб контролюючих свою вагу;

- в програмах очищення організму і зниження ваги.


Спосіб застосування та дози

По 1-2 чайні ложки продукту два рази в день між прийомами їжі, запиваючи водою або кефіром.

Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.

При необхідності повторити.

Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Доставка тільки компанією Нова пошта.

Відправка товару здійснюється через 2 дні після отримання оплати і вирушають через UPS з відстежуванням місця розташування посилки і відвантаження без обов'язкового підпису. При виборі доставки через UPS Extra з обов'язковим підписом, з Вас стягуватиметься додаткова плата. Перед вибором способу доставки, просимо зв'язатися з нами.

Незалежно від вибраного Вами способу оплати, Ви зможете відстежувати стан Вашого замовлення онлайн. Вартість доставки включає витрати на обробку, упаковку і поштові витрати. Витрати на обробку фіксовані, тоді як витрати на транспортування можуть варіюватися залежно від ваги посилки.

Ми радимо Вам об'єднувати замовлення. Ми не зможемо об'єднати два окремі замовлення і доставку буде розрахована для кожного з них. Відправка товару буде на Вашій відповідальності, але ми потурбуємося про збереження крихких вантажів. Коробки оптимального розміру і з хорошим рівнем захисту.

Похожие товары
Новинка
Клітковина "Ваговий коректор" - Клетчатка «Весовой корректор»
Клітковина "Ваговий коректор" - Клетчатка «Весовой корректор»
Склад: зернівки і висівки гречки / вівса, кора жостеру / плоди жостеру, корінь цикорію, імбиру, насіння пажитника сінног..
150.00грн.
Новинка
Хвощ - Кремнієва броня - Хвощ - Кремниевая броня
Хвощ - Кремнієва броня - Хвощ - Кремниевая броня
Склад: трава хвоща польового.Значення для організмуТрава хвоща польового - визнана лікарська рослина, відома ще з часів ..
150.00грн.
Новинка
Трав’яні таблетки Адапто-Тон
Трав’яні таблетки Адапто-Тон
Термін адаптогени - «життєдавці» прийшов до нас з глибини століть і означає активну позицію рослин до всіх протікаючих в..
190.00грн.
Новинка
Фітолек - протиглистовий - Фитолек — противоглистный
Фітолек - протиглистовий - Фитолек — противоглистный
Склад: насіння гарбуза, квіти пижми, кора жостеру, лист волоського горіха, корінь оману, трава полину цитварного, бутони..
150.00грн.
Новинка
Травяні таблетки Біотин формула
Травяні таблетки Біотин формула
Склад: насіння льону, корінь лопуха, трава люцерни, хвоща;  корінь циміцифуги / шишки хмелю, лист гінкго білоба, на..
200.00грн.
0
0