ІСТОРІЯ НАШОГО РОЗВИТКУ

Друзі дякую, що ви відвідали наш інтернет-магазин.  Бджолопродукти - звичайно не є панацеєю від усіх хвороб і тільки ви маєте право самі вирішувати - як зміцнити і оздоровити свій організм ... У той же час, якщо ви тут - то напевно вам цікава інформація чи історія нашого розвитку?!  Тоді залишаю тут трохи стислої інформації про нашу історію і як взагалі все починалося…

 Я Чумаченко Максим Валерійович є глибоко віруючою в Бога людиною, також є Його служителем і не вірю у випадковості… Я знаю - що ви також не випадково відкрили наш сайт і зараз читаєте цю статтю… Можливо, саме ця історія багато в чому допоможе вам у житті!

 Все як не дивно почалося з проблеми, яка виникла в далекому 2012 році.

 (Надалі ця проблема стає можливістю… Але про все по порядку…)

 Наші діти дуже часто і довго хворіли на простудні захворювання... В надії одужання ми пройшли безліч лікарів і аптек, перепробували безліч ліків але відчутного ефекту в здоров'ї не було... Якось в черговий раз у моїх обох синів трапилося запалення легень і дружина з ними знову потрапила  у лікарню під уколи та лікування антибіотиками… Діти кричали, плакали, - нам було шкода їх до сліз.  Бачити їхні страждання від хвороби та біль від уколів щодня було для нас моторошно, але лікувати та рятувати їх було потрібно – іншого виходу крім лікарні ні я ні дружина не могли собі уявити…

 Нарешті виписавшись із лікарні, ми вирішили шукати вихід у народній медицині.  Стали вивчати книги про трави та лікування природними засобами.

 До цього часу у нас була невелика пасіка, яку допоміг придбати батько дружини - бджоляр зі стажем... Так ми почали проявляти  інтерес не тільки до меду, а й до решти бджолопродуктів, а найбільше прополісу... Незабаром народилася перша трав'яна настойка від кашлю для дітей- зараз  це бальзам від кашлю 1,2.  Дивно – але коли діти почали регулярно вживати продукти бджільництва, вони помітно зміцніли!  Ми перестали возити їх лікарнями і закрилася дірка в нашому сімейному бюджеті під назвою «На аптеку».  Знайомі, друзі та багато людей бачачи це - цікавилися нашим лікуванням і для своїх хворих сімей, але знали про це мало хто…

 До цього часу через сильне отруєння та алергію я втратив свою основну будівельну роботу з внутрішнього оздоблення... Пройшов не одного лікаря і скрізь була наполеглива рада зав'язувати зі шкідливою роботою... Так я вирішив зайнятися бджолопродуктами професійно... А який же професіоналізм без навчання?!  Незабаром Бог благословляє мене рішенням вчитися і я вже сиджу в Миколаєві на факультеті фармації, а через час разом із дружиною закінчую ще курси з двох напрямків народної медицини: гірудотерапія та шведський масаж… Згодом ухвалено рішення про створення соц-сторінки Бджілка Майя, а потім співтовариств  народної медицини та даного інтернет-магазину.

 Через десяток років різних труднощів, наполегливої ​​праці, навчання та прямої роботи з людьми ми знаємо як допомогти людям!  Ми точно знаємо в якому разі можуть допомогти масаж, п'явки і коли можна вдатися до бджолопродуктів… Щороку в нашу команду вливаються нові люди, які знайшли допомогу та здоров'я в даній продукції, багато хто бажає і далі допомагає нам у розповсюдженні.  У свою чергу у нас беруться сотні безкоштовних он-лайн консультацій, я дивлюся безліч висновків та аналізів, після чого бачу багато вдячних очей, залишається маса позитивних відгуків… Ви також можете почитати ці відгуки або залишити свій відгук у цьому магазині або у нас у нашій  групі народної медицини.

 Ось так проблема хвороби, виявилася згодом – можливістю заробітку та надання допомоги іншим!  І я впевнено відчуваю, що це одне з моїх покликань!

 Запам'ятайте, у будь-якій – навіть найважчій ситуації є вихід.  Бог має особливий план для кожної людини і цей план обов'язково на краще!

0
0